چین سیستم سرکوب آتش FM200 سازنده
تماس با ما

تماس با شخص : Missaya Lu

WhatsApp : +8618819451181

Free call
Guangzhou Xingjin Fire Equipment Co.,Ltd.

گوانگژو Xingjin آتش شرکت تجهیزات، با مسئولیت محدود

  • Guangzhou Xingjin Fire Equipment Co.,Ltd.
  • Guangzhou Xingjin Fire Equipment Co.,Ltd.
  • Guangzhou Xingjin Fire Equipment Co.,Ltd.
  • Guangzhou Xingjin Fire Equipment Co.,Ltd.
  • Guangzhou Xingjin Fire Equipment Co.,Ltd.
شرکت اطلاعات:
صفحه اصلی بازار: در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده, صادر کننده
مارک های: xingjin تعداد کارمندان: 50~100
فروش سالانه: 1000-5000 سال تاسیس: 2000
صادرات کامپیوتر: 10% - 20%
کارخانه تور > کنترل کیفیت >
معرفی

گوانگژو XINGJIN تجهیزات آتش نشانی CO.، LTD. تولید کننده حرفه ای ساخت و نصب سیستم آتش نشانی fm200 و سایر تجهیزات آتش نشانی است.

محل:

گوانگژو Xingjin شرکت تجهیزات آتش نشانی، گیم. دارای یک شرکت تابعه به نام Guangzhou Xing You Rong Trade Co.، Ltd. این دو شرکت در مکان های مختلف قرار دارند. گوانگژو Xingjin شرکت تجهیزات آتش نشانی، گیم. خود را در شهر شیلو، ناحیه پانوی، گوانگژو تنظیم کرده و شرکت تابعه آن در منطقه تجارت آزاد در ناحیه نانشا، شهر گوانگژو قرار دارد.

بررسی کارخانه:

دفتر و کارخانه شرکت جدا نیستند. این دو در همان ساختمان قرار دارند و طبقه اول برای کارخانه استفاده می شود، طبقه دوم برای استفاده از دفتر. ما در اینجا یک تیم طراحی حرفه ای پروژه و یک تیم خدمات نصب و پس از فروش عالی تاسیس کرده ایم. سرویس خوب ما و بهترین کیفیت، تعداد زیادی از نظرات مشتریان را به دست آورده است، اما ما هنوز در حال بهبود روش ما در تلاش برای نوآوری محصولات جدید آتش سوزی است.

افتخارات:

از آنجا که در سال 2000 تأسیس شد، این شرکت بسیاری از افتخارات و افتخارات کسب کرده است. عنوان "شرکت اعتباری سطح AA" توسط انجمن حفاظت از آتشسوزی چین در سال 2014 به ما داده شد. علاوه بر این، تمامی محصولات ما CCC آزمون را منتقل می کنند که بدین معنی است که کیفیت regconized شده است.

محصولات:

محصولات اصلی شرکت ما سری fm200 است، در عین حال ما همچنین فروش دیگر تجهیزات آتش نشانی مانند ماسک ضد سمی، شاتر نورد مقاوم در برابر آتش و غیره.

سری های سرکوب آتش 200 FM به سه نوع بزرگ تقسیم شده اند. آنها عبارتند از: سیستم آتش نشانی fm200 آتش نشانی، سیستم آتش نشانی fm200 نوع کربنیت، سیستم آتش خاموش نوع fm200. این نوع از محصولات به عنوان بهترین جایگزین برای سری هالون به طور گسترده ای رگنز شده است.

بازار اصلی:

مشتریان هدف ما افرادی هستند که به تجهیزات آتش نشانی در سراسر جهان نیاز دارند. ما تا به امروز به سرعت بازارهای آسیایی و آفریقایی را توسعه دادیم. در سال های بعد، ما برای سایر بازارهای خارجی تلاش خواهیم کرد.

ما برای چالش آماده هستیم، بنابراین لطفا دریابید که برای ما یک پرسش ارسال کنید!

تاریخ

شرکت تجهیزات آتش نشانی گوانگژو Xingjin ، با مسئولیت محدود تولیدی است که بر روی سیستم خاموش کردن آتش خودکار fm200 تمرکز دارد کارخانه ما در سال 2010 تاسیس شده است ، که با سه کارفرمای حرفه ای در این زمینه به اشتراک گذاشته شده است. با توجه به توسعه تجارت و ایدئولوژی جهانی شدن. ما می خواهیم در را باز کنیم و جهان را در آغوش بگیریم. این دقیقاً نیتی است که اکنون در حال انجام آن هستیم و معنای توسعه ما است.

همانطور که مانند شعار شرکت ما است ، "پیشرو فناوری ، نوآوری و نامحدود ، مردم محور ، کیفیت اول ، مشتری اول ، پیگیری تعالی" ، ما به طور مداوم تحت هدایت آن جعل می کنیم.

ما عملکرد فروش قابل توجهی ایجاد کرده ایم. البته ، شما می دانید که اگر با این زمینه آشنا باشید ، قدم به قدم واقعاً کار دشواری است. در مقابل راه ما موانع بسیاری وجود دارد ، از جمله ارتباط پروژه ها و حمل و نقل با گاز فشار قوی و پذیرش بر اساس استانداردهای مختلف تولید یا سایر عوامل درونی. مطمئناً ، این شرایط نمی تواند بهانه ای شود که مانع راه موفقیت ما شود. از این گذشته ، ما معتقدیم که آنجا که اراده وجود دارد ، راهی وجود دارد.

به شرط اینکه بازار اصلی ما در چین (سرزمین اصلی) باشد ، اساس اقتصادی قوی توسعه خارج از کشور با اکتشاف طولانی مدت و استقرار استراتژی تجارت وجود دارد. با توجه به تاریخچه توسعه ما در سرزمین اصلی ، ما از ظرفیت و تجربه کافی برای ایجاد مشاغل و کشف بازارهای بیشتر در خارج از کشور برخوردار هستیم. در همین حال ، ما می دانیم که تجارت فقط برای یک روز یا مدت کوتاهی نیست. در همین حال ، فقط همکاری و روابط تجاری طولانی مدت می تواند شاهد صداقت و خدمات ما باشد. ما هنوز سرزمین اصلی خود را توسعه داده ایم و در حال گسترش و گسترش آن برای مدت طولانی هستیم. پس چرا ما در تلاش نیستیم بازار بین المللی را سرگرم کنیم و داستان سفر جهانی را ترسیم کنیم؟

سرویس

شرکت تجهیزات آتش نشانی گوانگژو Xingjin ، با مسئولیت محدود تولید کننده ای است که بر روی سیستم اتوماتیک آتش سوزی fm200 تمرکز دارد.

در این زمینه می توان کل پروژه را به سه قسمت تقسیم کرد. آنها از كل سیستم و تهیه تجهیزات و سپس نصب سیستم طراحی شده اند. بعضی اوقات ، یک نفر به موسسه طراحی اجازه می دهد یک طرح ارائه دهد. سپس آنها به دنبال یک کارخانه یا توزیع کننده یا فروشنده مناسب برای خرید کلیه تجهیزات و لوازم جانبی مطابق این طرح هستند. سرانجام ، آنها باید یک تیم را برای حل نصب پیدا کنند. این یک پروژه بسیار پیچیده است. علاوه بر این ، می تواند اختلاف بین موسسات یا تیم های مختلف ایجاد کند.

در واقع ، ما می توانیم تمام خدمات را برای شما ارائه دهیم ، حتی ما فقط یک کارخانه در اینجا هستیم. زیرا ما تیم طراحی خودمان را داریم. آنها از این نظر تجربه غنی دارند. از نظر طراحی ، آنها همیشه می توانند خدمات فوق العاده ای ارائه دهند. در همین حال ، اگر شما طرح طراحی خود را اتخاذ کرده اید و می خواهید سفارش را از ما بگیرید ، ادامه کار بعدی ما برای ما بسیار واضح و آسان خواهد بود. ما به زودی تمام جزئیات را خواهیم دانست. زیرا اینجا فقط ارتباط بین دو بخش است. البته بعد از پایان تولید ، می توانیم بطور مستقیم تیم نصب خود را ترتیب دهیم تا در صورت نیاز به ما ، کل کار نصب را تمام کنیم.

بنابراین ما طراحی و تجهیزات و نصب را با هم مونتاژ می کنیم که این باعث می شود دوره کار به شدت تسریع شود و راندمان کاری و صرفه جویی در هزینه را ارتقا بخشد.

در اینجا مواردی وجود دارد که لازم به ذکر است:

یکی اینکه خدمات طراحی ما رایگان است. اما ما الزام بیش از حد یا ناخواسته مشتریان را نمی پذیریم. زیرا این سرویس رایگان ما است. ما باید هزینه خود را در نظر بگیریم و از ورودی بی معنی بپرهیزیم. امیدوارم که شما می توانید قصد اصلی ما را درک کنید.

دو مورد این است که برای نصب هزینه خواهیم پرداخت. در اینجا باید آنها را از دو جنبه در نظر بگیریم. یکی هزینه پرسنل و دیگری هزینه زندگی است.

درمجموع ، ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد و از تلاش خود برای ارائه بهترین خدمات نهایت استفاده را خواهیم کرد این هدف ما از تجارت است.

تیم ما

ما بر اساس ساختار و قانون اساسی شرکت ما انواع تیم های مختلفی در این شرکت داریم. در همین حال، تیم های ما می توانند کاراکتر های مختلف با توجه به شرایط و کارهای مختلف کار باشد. به طور کلی، ما می توانیم یک تیم باشیم وقتی که ما برای یک پروژه با هم کار می کنیم.

اینجا کارگاه ما است کارگران را می توان با توجه به سطح کار و محتوی آنها به انواع مختلف تقسیم کرد. از آنجا که شما می دانید سیستم ما شامل بسیاری از لوازم جانبی است. بنابراین تیم های زیادی هستند که در کار خود تخصص دارند. به عنوان مثال، یک گروه بر روی سیلندر تمرکز می کند، یکی دیگر بر دستگاه های رانندگی متمرکز است. به همین ترتیب، ما دفتر خود را در همان محل با کارخانه داریم. بنابراین در اینجا ما تیم فروش و یا تیم خدمات مشتری یا تیم طراحی ما و غیره را داریم، بنابراین، شرکت ما می تواند کامل و عالی و آسان برای پاسخگویی به مشتریان ما در حمایت از چنین تیم هایی.

همچنین تمام تیم ها متحد و کار سخت هستند. ما یک هدف داریم که بهترین کیفیت و خدمات را برای مشتریان ما ارائه می دهد. در ضمن، تیم های ما در رابطه با سیستم fm200 به طور کامل در این زمینه تجربه می کنند. با توجه به روحیه تیم ما، ما می توانیم خدمات صمیمی خود را ارائه دهیم. هر جزئیات، هر پرس و جو یا هر نیاز، همانطور که به دست ما نیاز دارید، ما این کار را بدون هر گونه تردید انجام خواهیم داد. این تیم ما است

کیفیت کامل بستگی به بهترین سرویس دارد، اما بهترین خدمات به تیم های هماهنگ اعتماد می کند. بنابراین در اینجا تنها انتخاب شما است. از آنجا که ما زمینه های نیروهای قدرت را داریم.

  • مرلین

  • تام

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما