چین سیستم سرکوب آتش FM200 سازنده

لوله های تشخیص آتش تشخیص حرفه ای Fm200 با منطقه 3kg Agent Single Zone

جزئیات محصول:
محل منبع: چين
نام تجاری: xingjin
گواهی: CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 5 دستگاه
قیمت: negotiation
جزئیات بسته بندی: مورد تخته سه لا
زمان تحویل: 10-15 روز کاری پس از پرداخت یا دریافت L / C
شرایط پرداخت: L / C، D / P، T / T، Western Union، Paypal، کارت اعتباری
قابلیت ارائه: 200 مجموعه در هفته

اطلاعات تکمیلی

نوع تخلیه: مستقیم ظرفیت عامل: 3 کیلوگرم
نوع عامل: fm200 الگوی خاموش شدن: سیلابی محصور
استاندارد معاینه: GB25972-2010 طول لوله: 20m

توضیحات محصول

لوله های تشخیص آتش تشخیص حرفه ای Fm200 با منطقه 3kg Agent Single Zone

P arameter :

نه مشخصات پارامتر فنی
1 تایپ کنید مستقیم نوع Fm200
2 مدل WZ-Q / T-QZ3-XJ60
3 فشار کاری 2.5Mpa
4 حداکثر فشار کاری 4.2Mpa
5 دمای کار 0-50 ℃
6 تراکم حجم واحد 0.7 کیلوگرم / متر مکعب
7 حداکثر طول تشخیص لوله 20 متر
8 تعداد عامل 3 کیلوگرم

برنامه های کاربردی:

سیستم تشخیص آتش سوزی دی اکسید کربن مناسب برای مکان های کوچک، برخی از کابینت بیرونی ماشین آلات مانند نیروگاه ها، ارتباطات، پخش، پتروشیمی، راه آهن و غیره به سیستم.

شرح:

آتش خاموش Fm200 آتش با عامل 3 کیلوگرم نیز نامیده می شود سیستم آتش تشخیص آتش نشانی لوله آتش Fm200. عامل Fm200 (htc-227ea) نوعی گاز بی رنگ و بی مزه و غیر خورنده و گاز عایق الکتریکی بدون پس مانده و آلودگی پس از خاموش شدن است. و ODP آن صفر است. این یک گاز محیط دوستانه است که برای خاموش شدن استفاده می شود. همچنین به علت چنین ویژگی، می توان آن را در مکان خاصی استفاده کرد که در آن آتش برق به آسانی اتفاق می افتد.

در بالای دریچه کانتینری، یک نور گرد کوچک مانند یک دکمه قرمز وجود دارد. هنگامی که عامل آتش برای خاموش شدن آتش خاموش می شود، زنگ زنگ زنگ دور کوچک با هم تماس می گیرد تا مردم را مطلع کند که آتش وجود دارد. علاوه بر این، چگونه این سیستم تشخیص آتش می تواند آتش را دقیقا و سریع تشخیص دهد؟ این باید برای لوله شناسایی نرم افزاری باشد. از آنجا که ویژگی های نرم آن، لوله تشخیص آتش می تواند به هر نقطه مرده قرار می گیرد.

مزایای:

1 / حالت شروع غیر الکتریکی این نیازی به قدرت برای فعال کردن سیستم نیست. اصل کار این سیستم استفاده از فشار ذخیره سازی خود را به جای تکیه بر فعال نیروی خارجی است. هنگامی که لوله تشخیصی توسط آتش سوزانده می شود، عامل تخلیه می شود.

2 / دقت و سرعت. سیستم تشخیص آتش سوزی دی اکسید کربن مستقیم می تواند آتش را به سرعت و دقیق به دلیل آن لوله آتش تشخیص آتش را پیدا کند.

3 / صرفه جویی در محل این در کابینه بیرونی مجموعه ماشین آلات رفع می شود، به همین دلیل این سیستم آتش سرکوب حتی یک فضای کوچکی از منطقه حفاظت شده را اشغال نخواهد کرد.

اجزاء:

سیستم آتش سوزی لوله تشخیص آتش مستقیم مستقیم شامل یک سیلندر، یک لوله آتش تشخیص آتش بیشتر از 25 متر، یک دریچه مخزن و دو نوع عوامل - co2 و fm200 است.

سیستم غیرفعال آتش نشانی سیستم تشخیص آتش غیر مستقیم دارای اجزای تشکیل دهنده همان نوع مستقیم به جز یک لوله آزاد است. در این سیستم، لوله شناسایی آتش فقط برای تشخیص عملکرد استفاده می شود، به همین دلیل نیاز به یک لوله آزاد با هم وجود دارد، با این حال، برای نوع مستقیم، لوله تشخیص آتش می تواند برای هر دو تشخیص و آزاد کردن استفاده می شود.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

شما ممکن است در این مورد باشید