چین سیستم سرکوب آتش FM200 سازنده

180L نوع Hfc227ea سیستم آتش سرکوب با مناطق چندگانه کنترل شده است

جزئیات محصول:
محل منبع: چين
نام تجاری: xingjin
گواهی: CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: سیستم 1set
قیمت: negotiation
جزئیات بسته بندی: موارد تخته سه لا، کارتن مقاله
زمان تحویل: 10-15 روز کاری پس از پرداخت یا دریافت L / C
شرایط پرداخت: L / C، T / T، D / P، Western Union، Paypal، کارت اعتباری، کارت اعتباری
قابلیت ارائه: 3،00 تنظیم در هر ماه

اطلاعات تکمیلی

الگوی خاموش شدن: کاملا سیلاب وزن: 80 کیلوگرم
حجم کابینت: 627 لیتر ظرفیت سیلندر: 180L
عامل: htc-227ea استاندارد معاینه: GB25972-2010

توضیحات محصول

180L نوع Hfc227ea سیستم آتش سرکوب با مناطق چندگانه کنترل شده است

پارامتر :

نه مشخصات پارامتر فنی
1 فشار پر کردن 2.5Mpa
2 فشار تخفیف 5.0 ± 0.225 مگاپیکسل
3 زمان پاشش ≤10 ثانیه
4 دمای کار 0 ~ 50 ℃
5 قدرت DC24V / 1.6A
6 حداکثر فشار کاری 4.2Mpa

شرح:

Fm200 (htc-227ea) نوعی گاز بی رنگ و بی مزه و غیر خورنده و عایق الکتریکی بدون پس مانده و آلودگی پس از خاموش شدن است. و ODP آن صفر است. این یک گاز محیط دوستانه است که برای خاموش شدن استفاده می شود. همچنین به علت چنین ویژگی، می توان آن را در مکان خاصی استفاده کرد که در آن آتش برق به آسانی اتفاق می افتد.

همراه با دستگاه خاموش کننده و لوازم الکترونیکی، کل سیستم را می توان به طور خودکار فعال می شود. این می تواند وضعیت منطقه حفاظتی را از طریق آشکارسازها نظارت کند و همچنین می تواند دستگاه خاموش شدن را از طریق موتور سیلندر به صورت خودکار راه اندازی کند. بنابراین کل سیستم می تواند اتوماسیون را به طور کامل به دست آورد. بنابراین، این می تواند جلوگیری کند که هیچ کس متوجه آتش در زمانی که اتفاق می افتد و نیز صرفه جویی در پول برای استخدام برای نظارت بر منطقه حفاظت وجود دارد.

برنامه های کاربردی:

اتاق کامپیوتر الکترونیکی، مرکز پردازش داده، امکانات مخابراتی، کنترل فرایند، تجهیزات پزشکی گران قیمت، تجهیزات صنعتی، کتابخانه، موزه و گالری هنری، اتاق تمیز، اتاق بی نظمی و غیره

جایی که آتش به راحتی اتفاق می افتد، مانند خط تولید رنگ پاشش، تجهیزات الکتریکی پیرایش، ماشین نورد، ماشین چاپ، سوئیچ روغن، ترانسفورماتور غوطه ور شده در روغن، مخزن مایع معلق، مخزن، ژنراتورهای بزرگ، تجهیزات خشک کردن، فرایند تولید سیمان زغال سنگ پالستیکی و اتاق موتور، محموله بار و غیره

مزیت رقابتی:

از لحاظ توصیف عامل، یکی از مزایای شایسته آن این است که می توان آن را برای همه انواع آتش سوزی های کلاس به جز آتش سوزی استفاده کرد. و عامل تمیز است. بعد از خاموش بودن هیچ مانع و آلودگی وجود ندارد.

این برای شما بسیار مفید است که از مالکیت خود محافظت کنید. از آنجایی که این یک سیستم است، شامل دستگاه خاموش کردن آتش در زمان کوتاه، بویژه کوتاهتر از 10 ثانیه است. این بدان معنی است که تمام عامل در زمان کوتاهی تخلیه می شود. سپس آن را به طور کلی سیل خواهد شد. علاوه بر این، مکانیزم تاخیر زمان را دارد. حدود 2 دقیقه است. این به این معنی است که وقتی آتش سوزی اتفاق می افتد، زمان کافی برای تخلیه مردم از مکان خطرناک وجود دارد.

متفاوت از نوع شبکه های لوله ای از سیستم جلوگیری از آتش اتوماتیک fm200، نصب ساده خواهد بود.

از آنجا که نصب خط لوله وجود ندارد. اگر منطقه محافظتی شما نسبتا کوچک باشد و چندین ناحیه بیش از سه نفر وجود نداشته باشد، پول زیادی از قبل ذخیره خواهد شد.

اصل کار:

در اینجا تصویری از اصل کار به کل سیستم،

نمودار شبیه سازی شده:

در زیر متصل شده است یک نمودار تقلبی از نوع کابینت اتوماتیک آتش خاموش اتوماتیک fm200،

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

شما ممکن است در این مورد باشید